4 sie 2013

Pomocna dłoń

Fot. Konrad Placzki
Bajkowa pracownia działa charytatywnie na kilku obszarach. Przede wszystkim liczy się pomoc chorym i potrzebującym dzieciaczkom..


Pomagamy między innymi fundacji "Się pomaga", gdzie niestety jest bardzo wiele chorych i potrzebujących dzieci, które żeby żyć potrzebują naszej pomocy. Pomocy, którą często mogłyby dostać, lecz nie otrzymują jej w porę, ponieważ tak wielu z nas jest nieczułych na krzywdę innych. Często słyszę, właściwie od większości wokół, że jest ciężko, kryzys, i tak dalej.. widzę również, jak ci ludzie żyją i wiem, że mogliby, gdyby zechcieli, zrezygnować z jakiejś małej przyjemności, raz w miesiącu, bez żadnego szwanku na swoim zdrowiu czy samopoczuciu, lecz nie robią tego.. 

Wiem że są miliony ludzi potrzebujących, nie wszystkich da się uratować, nie wszystkim możemy pomóc, ale jeśli jest choć cień nadziei, szansa, że możemy coś ofiarować - i nie zawsze są to pieniądze - spróbujmy pomóc, bo dla nas to ktoś z pozoru nic nie znaczący, jakich obcy człowiek, obce dziecko, a dla kogoś - cały świat i jedyne szczęście.

Cieszmy się tym, co mamy, ale dajmy również szansę innym cieszyć się z życia, a właściwie życiem i zdrowiem dzieci,  które nie mają tyle szczęścia co nasze. Ja pomagam, my pomagamy, a Wy?
Obecnie Bajkowa Pracownia bierze udział w aukcji dla Zosi, która również potrzebuje pomocy. 

Czytelniku - nie przechodź obojętnie, wiedz o tym, że Twoja symboliczna złotówka, lub dar na aukcję może przyczynić się do ocalenia życia jakiejś małej istotki, która dopiero co się urodziła, a już wymaga hospitalizacji i skomplikowanego, a przede wszystkim drogiego leczenia. NFZ niestety w większości przypadków nie refunduje zabiegów czy operacji. 

A jeśli jesteś na moim blogu, to znaczy że jesteś dobrym człowiekiem i wierzę, że pomożesz jakiemuś dzieciątku :)

Filcowa aktówka, etui na tablet - może być Twój! Kliknij, zalicytuj i pomóż dziecku powrócić do zdrowia :)A żeby było ciekawiej, do wylicytowanej aktóweczki w prezencie organizer:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz