22 sty 2014

Walentynkowe świece z haftem!


Witajcie! Jak miło znów pojawić się na blogu! Nie było mnie, bo zajęłam się poznawaniem nowego sprzętu :) Pierwsze próby mam już za sobą i bardzo mi się takie spędzanie czasu podoba!  A oto efekty, jakie można uzyskać dzięki tej magicznej maszynie szyjąco - haftującej Brother Innowv-is 955!


Walentynkowe ubranka na świece zapachowe :) Zdarzyło się tak niestety, że pośrednio (nie własnymi rękami) stłukłam dwie świece koleżance, która je wytwarza :( Nie chciała pieniędzy, więc pomyślałam sobie, że odpłacę się jej w ten właśnie sposób - ponieważ Jej świece zawsze mają jakieś ubranka, uszyłam trzy sztuki specjalnie z myślą o Niej :) A ponieważ zbiegło się to w czasie z nabyciem maszyny szyjąco - haftującej, ozdobiłam w ramach ćwiczeń takimi oto haftami:A tu na zdjęciu producenta jest nawet wyhaftowane to samo serduszko, tylko użyto innych kolorów!
Posiadanie maszyny z opcją haftowania, a właściwie hafciarki z funkcją szycia to bardzo dobra zabawa i przydatny sprzęt :) Teraz będę ozdabiać różne przedmioty, a efekty prezentować na blogu :)

Mam nadzieję, że będą się ładnie prezentować we wnętrzu i że koleżanka wybaczy mi nieuwagę..
Miłego dnia!2 komentarze:

  1. Dziwię się, że dotąd nie trafiłam na Twojego bloga ;) Twoje prace są fantastyczne, a szczególnie wpadły mi a oko torebki!
    Serdeczne pozdrowienia!

    OdpowiedzUsuń