Sesje foto

Zapraszamy na sesje zdjęciowe beauty, ślubne, ciążowe, dzieci, portrety. Jesteśmy mobilni, wiec w grę wchodzi plener, nasze studio, twój dom itp. Słuchamy oczywiście potrzeb i sugestii modela. Lubimy kiedy ktoś przychodzi do nas z własnym pomysłem na sesję.

Studio znajduje się u nas w mieszkaniu, w Legionowie. Warunki domowe, wiec milo i przyjemnie, a nie sztywno jak u fotografa... Jedyne utrudnienie to nasze małe dziecko, które czasem płacze :) 
Podczas sesji wykonuje od 100 do 500 zdjęć. W zależności od pomysłu, aranżacji itp. Wszystkie zdjęcia dostajesz na pendrive (przynosisz swój), wybieramy ok 10 które obrabiamy i przesyłamy później mailem.

Od ciebie wymagamy przede wszystkim cierpliwości, kreatywności, własnych pomysłów. Na osiedlu mamy butik z używaną odzieżą, wiec zawsze można coś tanio wybrać do sesji.Dysponujemy kosmetykami do makijażu ale warto przynieść tez swoje, bo wiesz lepiej jak znosi je twoja skora. Mamy trochę biżuterii. Garderobę ustalamy wspólnie, ale to ty masz ubrania które na ciebie pasuje, wiec je zabierz.

Nasz drugi blog - fotograficzny http://konradplaczki.blogspot.com/
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz