30 lip 2013

Filcowo - folkowy organizer

Spłynęło dziś na mnie natchnienie i dzisiejszy wieczór poświęciłam na stworzenie organizera. A właściwie dwóch, ale na razie pokażę tylko jeden, ponieważ drugi będzie niebawem do wygrania w konkursie.. 


Niedawno udało mi się uszyć torbę TU, która miała mieć charakter nieco ludowy. Myślałam wtedy, żeby dodać do niej jakiś gadżet, ale żadne cudowne olśnienie mnie wtedy nie dotknęło. Teraz już można powiedzieć, że torba jest kompletna - dla mnie to określenie ma głębszy sens, ponieważ zawsze brakowało mi przy torbach, czy torebkach czegoś takiego, do czego można schować dokumenty i pieniądze, a co by się ładnie komponowało z całością.

Ach, gdyby mi ktoś wtedy powiedział, że kiedyś sama będę szyła torby, pomyślałabym, że mnie nabiera..

A zatem - mój folkowy organizer wykonany jest z mojego ukochanego filcu, posiada 5 kieszonek -wewnątrz po lewej stronie znajduje się duża kieszonka zapinana na zamek błyskawiczny, a  na niej kolejna, mniejsza, ozdobiona tasiemką. 

Prawa strona to dwie małe kieszonki osadzone na jednej dużej, do której z powodzeniem można włożyć notes, lub dokumenty. Do małych zmieścimy wizytówki, czy karty kredytowe. 

I jeszcze mój ulubiony akcencik - ozdobny breloczek przy zamku błyskawicznym ;)


2 komentarze:

  1. Piękny!

    pozdrawiam i zapraszam do mnie
    filcoweszalenstwobykejtiss.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  2. Organizer śliczna i perfekcyjnie wykonany.

    OdpowiedzUsuń