27 paź 2013

Młodzi projektanci na start

Nadszedł czas, aby wypromować kilku młodych projektantów :) I mimo, że ich prace dopiero wychodzą na świat, ja już mówię "TAK!" Pokazujcie się jak najwięcej, pokazujcie swoje prace, ponieważ są świetne!
A dobry pomysł to już połowa sukcesu! Funkcjonalność i wygoda przede wszystkim - ponieważ to, co dziś prezentujemy przeznaczone jest właśnie do tego - aby było wygodnie, ładnie i przyjemnie. I niezwyczajnie. 
Zaczynamy od najmłodszych! Moje najmłodsze już testuje te cudowności, potem przyjdzie kolej na mnie :) I wiem już, że na pewno co najmniej jedno nas łączy - kochamy markę Brother :) Okazało się, że MP (młodzi projektanci - nazwy firmy jeszcze nie mogę zdradzić) ukochali sobie tak jak ja sprzęty tej właśnie firmy, więc tym bardziej z zapałem będę ich reklamować!! 

A oto Haneczka w sukieneczce (tunice) oraz czapeczce z mięciutkiej wygodnej dresówki. A zatem - dres górą! Ładne, ciepłe i wygodne. I cieszę się, że w odróżnieniu od sklepowych produktów - nie w misie, serduczka czy kwiatuszki.. bleee!

p.s. metki sprytnie ukryte ;-) Jak juz będzie można - pokażemy!2 komentarze: